تبلیغات

تبلیغات برای دیده شدن سریع بسیار مهم می باشد و با انجام فرآیند می توانید اهداف مختلفی از جمله فروش محصول، معرفی خدمات، برندینگ و … را انجام دهید. یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر تبلیغات، مقصد آن می باشد. اینکه با چه اهدافی شروع به تبلیغات کنید و یا پیام ( شعار ) درتبلیغات چه باشد نیز بسیار مهم می باشد لذا پیشنهاد می شود در انجام تبلیغات نهایت دقت را داشته باشید.

تبلیغات در آژانس دیجیتال مارکتینگ سئوگاه در سه مرحله برنامه ریزی، اجرا و کنترل تبلیغات انجام می پذیرد و دائما در حال بهینه سازی برای افزایش کیفیت و راندمان خواهیم بود لذا چنانچخ قصد دارید برای شرکت  یا محصول خود تبلیغات انجام دهید، می توانید خدمات آن را به seogah بسپارید.

فرم زیر را تکمیل نمایید و نوع تبلیغات مد نظر خود را نیز مشخص نمایید و چنانچه نیاز به بررسی بیشر و یا مشاوره دارید نیز می توانید بخش. نوع تبلیغ را خالی بگذارید.

انواع سرویس های تبلیغاتی

تبلیغات در حوزه آنلاین دارای انواع مختلفی می باشد که با توجه به نوع کسب و کار و پرسونای مخاطب مشخصص می گردد که کدام نوع از تبلیغات برای کسب و کار مفید می باشد. متخصصان مارکتینگ سئوگاه با بررسی عمیق کسب و کار و نیازهای شما و همچنین بررسی کامیونیتی های مرتبط به کسب و کار اقدام به آماده سازی استراتژی و برنامه ریزی تبلیغات خواهند کرد اما تبلیغات در تیم ما شامل چه حوزه هایی می باشد، در ادامه به معرفی این بخش های خواهیم پرداخت.

گوگل ادز

تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی

تبلیغات بنر ثابت

تبلیغات بنر ثابت

تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدیویی

خدمات گوگل ادز

بهتر است که نخست به این موضوع بپردازیم که تبلیغات گوگل ادورز ( Google Ads ) چیست و چرا برای ما مهم است. در یک توضیح خیلی ساده تعریف گوگل ادز و کاربرد آن مربوط می شود به این موضوع که به ازای پرداخت هزینه به گوگل، سایت در نتایج SERP ( نتایج گوگل ) رتبه های برتر را کسب می کند و در معرض دیده شدن کاربر قرار میگیرد.

هزینه ایی که به گوگل پرداخت می گردد به ازای هر کلیک می باشد و چنانچه کاربری بروی سایت ما در نتایج گوگل کلیک کند مبلغی که از پیش خودمان تایید کرده ایم از حساب کم خواهد شد.

تفاوت سئو و گوگل ادز چیست ؟

در فرآیند سئو، سایت به دلیل اقدامات مثبتی که انجام داده است به صورت طبیعی در نتایج برتر قرار خواهد گرفت و به ازای کلیک کاربران بروی سایت هیچ گونه هزینه ایی پرداخت نخواهد شد اما در گوگل ادز به این صورت نمی باشد و به دلیل عدم قدرت در سئو سایت، ناچار به گوگل ادز می باشد که در معرض دید کاربران قرار بگیرید. تا زمانی که اکانت گوگل ادز شارژ مالی باشد، نمایش ما در تبلیغات گوگل نیز برقرار خواهد بود ولی به محض اتمام شارژ اکانت، نمایش نیز تمام خواهد شد اما در سئو نمایش به صورت دائمی می باشد.

خدمات گوگل ادز در سئوگاه 

صفر تا صد فرآیند گوگل ادز از برنامه ریزی و اجرا تا کنترل تبلیغات در تیم سئوگاه انجام خواهد شد و شما می توانید با مشخص کردن نیاز های خود مبنی بر کلمات کلیدی، هدف تبلیغات، شعار مد نظرتان و … تبلیغات با راندمان بالا و نرخ بازگشت سرمایه مناسبی داشته باشید.
در تبلیغات گوگل ادز سعی بر این است تا با پایین ترین هزینه، بالاترین نرخ ورودی را داشته باشیم و در زمان اجرای تبلیغات نیز کارشناس پرفورمنس مارکتینگ به دنبال راهی برای افزایش بازدهی تبلیغات خواهد بود.

پرداخت ها در تبلیغات گوگل ادز به صورت لیر ترکیه، درهم امارات و دلار آمریکا می باشد اما شما می توانید به صورت ریالی نیز پرداخت نمایید.

چنانچه قصد انجام تبلیغات گوگل ادز را دارید هم اکنون با شماره تلفن سئوگاه تماس بگیرید.

تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی چیست؟ آیا این نوع از تبلیغات برای کسب و کار ما مفید می باشد یا خیر؟ این سوال و شاید هزاران سوال دیگر باشد که در ذهن شما وجود دارد اما می توان با یک جواب ساده تا حد زیادی به آن رسید.

هدف در تبلیغات

هدف از تبلیغات در معرض نمایش گذاشتن خود می باشد تا به واسطه آن بتوانیم محصولات یا خدمات خودمان را ارائه بدهیم یا حتی شاید بخواهیم برند خود را معرفی کنیم و یا اهداف دیگر که به صورت مفصل در مقاله هدف های تبلیغاتی به آن پرداخته ایم. حالا با این نیت به تبلیغات خود می پردازیم اما آیا افرادی که باید ما را ببینید در آن محلی که تبلیغات می کنیم وجود دارند یا خیر؟ سوال مهمی است که بهتر از با توجه به هدف تبلیغاتتان و جنس مخاطنتان از خود بپرسید.

تبلیغات کلیکی چیست؟

تبلیغات کلیکی مربوط به تبلیغاتی می باشد که به ازای کلیک کاربر بروی آن ها و تصمیم برای ورود به صفحه فرود ( Landing Page ) از حسابتان هزینه کسر می شود و به همین دلیل است که با نام تبلیغات کلیکی شناخته می شوند زیرا در صورتی که کاربر تنها تبلیغات شما مشاهده کند و بروی آن کلیک نکند، هیچ هزینه ایی از شما کسر نخواهد شد.

هزینه تبلیغات کلیکی چقدر می باشد؟

هزینه تبلیغات کلیکی به ازای هر کلیک مشخص می شود و ممکن است که این قمیت ۳۰۰ تومن الی ۳۰۰۰ تومان به ازای هر کلیک باشد. قیمت تبلیغات کلیکی با توجه به سایت منتشر کننده و میزان رقابت و استراتژی تبلیغ متغییر می باشد.

انواع تبلیغات کلیکی 

تبلیغات کلیکی نیاز به یک بنر یا تصویر نمایشی دارد حال می تواند این بنر ثابت ( تصویر )  و یا یک تصویر متحرک ( Gif ) باشد. اینکه کدام نوع نمایش بهتر می باشد به عوامل متععدی بستگی دارد که شاید موقعیت صحبتش الان نباشد. تبلیغات کلیکی نیاز به یک شعار و پیام دارد که در میان هزاران تبلیغات دیگری که در فضای وب وجود دارد، بتواند شما را متمایز از دیگران کند و همچنین بیان مختصری از قدرت، نقطه تمایز و بیانگر کسب و کار شما باشد، انتخاب رنگ نیز می تواند در جذب کاربر مهم باشد.

طراحی کمپین های تبلیغات کلیکی در سئوگاه

سئوگاه با تکیه بر تجربه خود در زمینه تبلیغات کلیکی چگونه عمل می کند؟ همراه ما باشید با مراحل انجام کار : 

۱- مصاحبه با کارفرما و درک عمیق نیاز، اهداف و استراتژی کسب و کار و در نهایت هدف نهایی تبلیغات مشخص می گردد.

۲- برنامه ریزی تبلیغات شامل بررسی نقاط قوت و ضعف کسب و کار، تحلیل تبلیغات رقبا، انتخاب مقاصد مناسب برای نمایش تبلیغات با توجه به پرسونای مخاطبین.

۳- اجرای تبلیغات و بهینه سازی مداوم آن برای افزایش راندمان تبلیغات.

۴- کنترل و رصد تبلیغات 

۵- ارائه گزارش از تبلیغات ( تعداد نمایش – تعداد کلیک – هزینه – نرخ تبدیل – ) و گزارشات گوگل آنالیتیکس

طراحی کمپین تبلیغاتی

چنانچه قصد انجام تبلیغات گوگل ادز را دارید هم اکنون با شماره تلفن سئوگاه تماس بگیرید.

تبلیغات بنر ثابت

تبلیغات که در بالا توضیح دادیم معروف به تبلیغات کلیکی می باشد که به ازای هر کلیک کاربر، هزینه از اکانت اختصاصی کمپین تبلیغاتی کاسته می شود. در تبلیغات بنر ثابت نمایشی به این صورت نمی باشد که به ازای کلیک کاربر از هزینه شما کاسته شود بلکه با توجه به قراردادی که بسته می شود و به ازای مدت زمان نمایش ( ۱ ماهه، ۱ ساله و … ) محاسبه می گردد.

مزیت و معایب تبلیغات بنر ثابت

تبلیغات بنر ثابت نسبت به تبلیغات کلیکی دارای مزیت و معایبی می باشند که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت :

۱- جایگاه های نمایش تبلیغات بنر ثابت نسبت به تبلیغات کلیکی به مراتب بهتر است و می توان در مذاکره با ناشر، جایگاه های بهتری را رزرو کرد.

۲- هزینه تبلیغات بنر ثابت نسبت به تبلیغات کلیکی به مراتب بالاتر می باشد.

۳- تبلیغات بنر ثابت را می توان در سایت هایی که بسیار مرتب با کسب و کار شما باشند انتخاب کرد که دارای بازخورد و راندمان بالاتری خواهد بود.

تیم طراحی کمپین بنر ثابت سئوگاه همواره با بررسی های دقیق سعی دارد تا بالاترین بازخورد را در تبلیغات بنر ثابت ایجاد کند.

برندینگ با بنر ثابت

بنر ثابت های نمایشی برای اهداف برندینگ بسیار مناسب می باشند و می توانند برند اورنس مناسبی را برای کسب و کار به ارمغان آورند. بازدید مداوم بنر و انتشار در جایگاه های مناسب و مرتبط با حوزه کسب و کار باعث می شود که به مرور زمان در میان کاربران شناخته شوید.

صد البته که طرح گرافیکی بنر به همراه شعار و همچنین مقصد انتشار تبلیغ نیز در این مورد کمک کننده می باشد.

تبلیغات ویدیویی

محتوا ویدیویی همواره برای کاربران بسیار جذاب بوده است و می تواند بازخورد بهتری را برای کسب و کار به همراه داشته باشد اما برنامه ریزی، مقاصد مناسب انتشار و … همواره از دغدغه های متخصصان دیجیتال مارکتینگ برای تبلیغات ویدیویی بوده است. ما در سئوگاه این دغدغه را برطرف کرده ایم و به با برنامه ریزی، اجرا و کنترل کمپین های تبلیغات ویدیویی سعی داریم که بالاترین راندمان و نرخ ROI را به وجود بیاوریم.

تبلیغات ویدیویی چگونه است؟

تبلیغات ویدیویی به شکل های مختلفی قابلیت اجرا دارد از جمله تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات ویدیویی در سوشال مدیا، تبلیغات ویدیویی به صورت پیش نمایش و … را می توان از زیرمجموعه های تبلیغات ویدیویی به شمار آورد. تیم طراحی کمپین تبلیغات ویدیویی سئوگاه با تکیه بر دانش و تجربه خود به سمت تبلیغات ویدیویی پیش نمایش ویدیوهای دیگر رفته است.

تبلیغات پیش نمایش چیست؟

حتما تاکنون در یوتوب یا آپارات محتوای ویدیویی تماشا کرده اید و متوجه تبلیغاتی در ابتدای ویدیو یا در حین پخش شده اید. این دسته از تبلیغات که با نام تبلیغات اجازه ایی می باشد از جمله تبلیغاتی می باشد که بازخورد بالایی دارد و می توان نرخ راندمان تبلیغات را افزایش داد. 

تبلیغات در سه مرحله برنامه ریزی، اجرا و کنترل توسط تیم سئوگاه انجام می شود.

طراحی کمپین های تبلیغاتی با محاسبه نرخ ROI و ارائه گزارشات دقیق 

نمونه تبلیغات اجرا شده توسط سئوگاه

کمپین تبلیغاتی موسسه مهاجرتی فرداد دانش پاسارگاد با نام کمپین یلدا تا کریسمس برای مهاجرت تحصیلی به وسیله تیم تبلیغات سئوگاه برنامه ریزی، اجرا و کنترل شده است. تبلیغات در سه مرحله تبلیغات گوگل ادز، تبلیغات بنر ثابت و تبلیغات کلیکی انجام شده است که نمونه بنر و جایگاه ها را در ادامه می توانید مشاهده نمایید.

کمپین تبلیغاتی فرداد دانش پاسارگاد

نمونه ایی از پروژه های تبلیغاتی انجام شده به دست تیم تبلیغات سئوگاه را مشاهده می کنید که در پابلیشرهای یکتانت منتشر شده بود و در نسخه های موبایل و دسکتاپ دارای بازخورد بیار بالایی نیز بوده است. 

تبلیغات انجام شده از نوع بنری عادی، هدفمند و ریتارگتینگ بوده است که در کامیونیتی های مرتبط و دارای بالاترین بازخورد منتشر شده بود. پس از بررسی های انجام شده نسبت به پرسونای مخاطب و مقاصد انتشار این تبلیغا به این نتیجه رسیده بودیم که برای جذب مخاطبین از طرح بنر ( gif ) استفاده کنیم که بالاترین نرخ جذب را داشته باشیم.

تصویر مقابل مربوط به یکی از تبلیغات تصویر ثابت این مجموعه می باشد که به صورت تبلیغات همسان عادی، ریتارگتینگ و هدفمند انجام شد.

در این تبلیغات خواسته کارفرما، آن دسته از مخاطبینی بود که به تازگی کنکور خود را داده اند و با بررسی های تیم تبلیغاتی ما اقدام به ایجاد لیست انتشار هدفمند کردیم تا بالاترین بازخورد و ورودی را به سایت روانه کنیم.

تبلغات بنری تحصیل در روسیه