خدمات مشاوره سئو

مشورت گرفتن در بیزنس از ارکان اصلی رشد کسب و کار می باشد، هیچ کسی مشرف به تمام امور نمی باشد و مطمعنا نیاز دارد که مشاورینی در کنار خود برای پیشبرد اهداف شرکت یا کسب و کار داشته باشند.

سئو سایت یکی از مواردی می باشد که نیاز به متخصص خود دارد و می بایست زیر نظر کارشناس تمام امور بررسی شود و از همین بابت تمام کسب و کارها نیاز به مشاور سئو دارند.

کسب و کارهایی وجود دارند که کارمندانی را برای اجرای سئو استخدام می کنند اما برخی سایت ها می باشند که ترجیح می دهند خودشان امور مربوط به سئو را انجام دهند و ترجیح می دهند که مشاوره سئو داشته باشند.

سئوگاه به عنوان گروه راهنمای سئو سایت در کنار شما می باشد تا با مشاوره صفر تا صد سئو سایت عاملی را برای پیشرفت سایت شما فراهم نماید. همچنین اگر نیاز دارید که بدانید سایت شما به خوبی توسط کارشناس سئو سایتتان اداره می شود و نیاز به پیشرفت بیشتری داشته باشید، می توانید از خدمات سئو seogah استفاده نماید.

مشاوره سئو سایت

مشاوره سئو می خواهید ؟

اگر مایل هستید که از خدمات مشاوره سئو سایت seogah استفاده کنید، نیاز داریم که فرم زیر رو پر کنید تا ما بتونیم بررسی اولیه رو داشته باشیم و بعدش جلسه حضوری بزاریم که مفصل تر صحبت کنیم پس از همین جا شروع کن برای یادگیری SEO. برای انجام فرآیند خدمات سئو و مشاوره می توانید اطلاعات خود را برای ما بفرستید تا کارشناسان سئوگاه با شما تماس بگیرند و یا به صورت مستقیم با ما در تماس باشید.

اطلاعات خود را ثبت کنید

با ما در تماس باشید

شما می توانید به صورت مستقیم با مشاور خدمات سئو در تماس باشید و تمام سوالات و ابهامات خود را سوال نمایید.

مشاوره سئو سایت شامل چه خدماتی می شود؟

از زمانی که شروع به کار کنیم، مشاوران سئو تیم SEOgah به دنبال بررسی و آنالیز سریع سایت شما خواهند بود که بتوانند بروی سایت مسلط شوند سپس پس از آماده سازی طرح اولیه اقدام به ارائه گزارش اولیه از وضعیت وب سایت به کارفرما خواهیم نمود.

پس از انجام مراحل اولیه تست و بازبینی وب سایت اقدام به برگزاری جلسه حضوری خواهیم نمود که در این جلسه می توانیم اقدام به برنامه ربزی برای ارائه مشورت های پیاده سازی سئو سایت کنیم.

مشاوره های تیم سئوگاه به صورت جلسات حضوری، گروه واتس آپ یا تلگرام، صحبت های تلفنی و جلسات اسکایپی انجام خواهد شد.

نظارت بر اجرا چگونه انجام می شود ؟

مشاور ارشد تیم سئوگاه دائما در حال رصد و بازبینی سایت می باشد که اجرای سئو به نحو احسنت انجام شود لذا در هر مرحله از اجرا، مشکلی دیده شود و از نظر کارشناسان ما خلاف مشاوره های سئو باشد، اصلاح انجام خواهد شد.

سئوگاه اجرا نیز انجام  می دهد؟

بله! پس از دریافت جلسات مشاوره و آشنایی کامل با شرایط سایت و برنامه های پیش رو، می توانید اجرای فرآیند سئو را به تیم سئوگاه بسپارید و در این مسیر ما می توانیم تمامی خدمات سئو سایت، استراتژی محتوا، تولید محتوا، تبلیغات سایت را بر عهده بگیریم.

هزینه مشاوره سئو

مشاوره سئو توسط امیرعلی پوزشی با سابقه 5 ساله در امور مربوط به سئو انجام می شود و برای هر ساعت مبلغ 1 میلیون تومان می باشد.
در صورتی که تعداد جلسات بیشتر از 1 جلسه باشد، با توجه به تعداد جلسات توافقی میزان هزینه متغییر و پایین تر خواهد بود.

چرا مشاور سئو لازم داریم ؟

کارشناس ارشد سئو که به عنوان مشورت دهنده تیم در کنار شما می باشد، تجارب بسیار زیادی را از اجرا، مشاوره و استراتژی سئو در کارنامه کاری خود دارد که از نقاط قوت مشاور محسوب می شود. مشکلات و چالش هایی در راه سئو سایت به وجود می آید که حل کردن آن ها دشوار و زمانبر خواهد بود مه در این مدت ممکن است رقیبان پیشرفت هایی داشته باشند که غیرقابل جبران باشد و بخاطر همینه که مشاور سئو به واسطه تجربه زیادی که داره، در کنار شما و خیلی راحت مشکلاتی که قبلا دیده است را حل می کند.

مشاور سئو همواره دارای ایده های جالب در زمینه دیجیتال مارکتینگ و سئو می باشد که می تواند کمک کننده کسب و کار شما باشد و راهنمای شما برای ایجاد پلتفرم های جدید برای سایت باشد.

اما در سئو و فرآیند انجام آن روند صعودی هواره قابل پیش بینی می باشد و انتظار می شد در بازه زمانی 6 الی 9 ماهه میزان ورودی سایت و همچنین رتبه صفحات در کلمات کلیدی مهم افزایش یابد.

پس از جلسات مشاوره چه مواردی بدست می آید؟

پس از برگزاری جلسات راهنمایی و مشاوره سئو، شما می توانید به جمع بندی کاملی از اوضاع سئو سایت و نقاط قوت و ضع خود برسید که در این مسیر به موارد زیر خواهید رسید :

  • در حال حاضر در چه نقطه ایی از نظر سئو قرار دارید
  • نقاط قوت و ضعف سئو سایت به همراه مستندات
  • چگونه کار کنید تا نقاط قوتتان پررنگ تر و نقاط ضعفتان برطرف شود
  • پیشنهادات تشکیل تیم سئو
  • بررسی رقبا 
  • مشاوره سئو داخلی
  • مشاوره سئو خارجی
  • مشاوره سئو تکنیکال

نظرات شما در مورد سئوگاه

شاهسواری هستم مدیر مارکتینگ فروشگاه سازکالا حدود 15 ماه با اقای پوزشی در واحد سئو همکاری داشتیم جا داره از اخلاق حرفه ای و توانمندی و تخصصشون در واحد سئو تشکر کنم و همکاری با ایشون رو به همه دوستان پیشنهاد میکنم
آشنایی و همکاری من با سئوگاه و آقای پوزشی از ۴ سال پیش تاکنون هست و کماکان با یکدیگر همکاری حرفه ایی داریم. سئوگاه در بخش استراتژی سئو و اجرای پروژه با ما همکاری دارد و از این موضوع راضی هستیم. همکاری با آقای پوزشی و سئوگاه را پیشنهاد میکنم.
با استناد به تجربه‌ام میگم؛ «پیگیری کارها» یکی از مهم ترین چیزاییه که ما تو سئو بهش نیاز داریم و میتونم بگم بچه های تیم سئوگاه، نهایت پیگیری رو تو کار از خودشون نشون میدن و همینه که منو ترغیب میکنه همیشه باهاشون همکاری داشته باشم.
ذهن شما را می خوانیم ... !

سابقه سئوگاه در اجرای SEO طولانی مدت می باشد و شما می توانید بخش نظرات مشتریان در این صفحه را مطالعه نموده و در صورت نیاز اقدام به برقراری تماس تلفنی با نفرات ذکر شده کنید.

مشاوره سئو به صورت 10 دقیقه ابتدایی رایگان و برای توضیحات و فهم مشکل می باشد و از زمانی که برای حل مسئله باشد برای هر ساعت 500 هزار تومان می باشد.

در فرآیند مشاوره سئو در ابتدا ما گوش شنوا برای دغدغه شما می باشیم و پس از با راهنمایی و راه حل برای حل مشکل در کنار یکدیگر و با تعامل سعی در تفهیم مسائل خواهیم داشت.

تنها گوشه ایی از رزومه کاری سئوگاه در بخش مشاوره سئو شامل سایت هایی نظیر سافتپل، دیجی تعمیرکار، تعمیرسرا، سازکالا، کیوسکدیا، سیلواشاپ، نوین ویپ و … می باشد.

سایر خدمات سئوگاه

سئوگاه علاوه به مشاوره سئو اقدام به انجام سایر خدمات نیز می کند که شما می توانید علاوه بر انتخاب مشاوره، خدمات دیگری از جمله اجرای استراتژی را انتخاب نمایید. خدمات دیگر ما به شرح زیر می باشد.

استراتژی سئو

برای شروع کار اجرای سئو نیاز دارید که نقشه راه به عنوان استراتژی داشته باشید و از همین رو سئوگاه اقدام به نگارش استراتژی 6 ماهه سئو برای راهنمای شما خواهد نمود که با پیروی از قوانینی که در آن آمده است، می توانید رتبه سایت خود را بهبود ببخشید. همچنین در صورت نیاز می توانید اجرای آن را نیز به تیم سئوگاه بسپارید.

آموزش سئو

اگر به دنبال این هستی که اجرای سئو سات را خودتان به عهده بگیرید و یا علاقه مند به آموزش سئو هستید، همین حالا دست به کار شوید و از خدمات آموزش سئو استفاده کنید. آموزش به صورت مقدماتی رایگان می باشد که می توانید از مقالات سئوگاه استفاده کنید و برای آموزش های پیشرفته و تجربه محور می بایست از خدمات ما استفاده نمایید.

اجرای سئو

سئوگاه با تکیه بر تجربه و دانش خود در راستای انجام پروژه SEO آماده همکاری می باشد. تیم سئوگاه متشکل از نیروهای سئو، تولید محتوا، طراح رابط کاربری، پشتیبان وردپرس می باشد که در صورت کمبود نیرو و نیاز کارفرما جای هیچگونه نگرانی نمی باشد و به صورت پکیجی و با عقد قرار داد اقدام به همکاری خواهیم نمود.