برای شروع هر کسب و کاری نیاز به استراتژی می باشد و به قول معروف، میگیم  که نقشه راه رو باید داشته باشیم تا بدونیم که چه کارهایی رو انجام بدیم و چه کارهایی رو انجام ندیم.

بدون نقشه راه مشکلات زیادی رو سر راهمون داریم.هزینه های گزاف و بدون بازخورد، تلف شدن زمان، عقب افتادن از رقبا و از دست دادن انگیزه کار از جمله مشکلاتی هست که بدون نقشه راه باهاشون مواجه میشیم.

وقتی نقشه راه رو داشته باشیم، میدونیم از کجا باید بریم  یا اینکه چه کارهایی باعث آسیب رسوندن به کارمون میشه و چه کارهایی باعث رشد و ارتقا ما میشه، با نقشه راه میتونیم درآمدمون رو زیاد کنیم.

حالا نقشه راه ما چیه؟ نقشه راه در افزایش بازدید و فروش سایت همون استراتژی سئو هست که باهاش میتونیم بترکونیم و فوق العاده باشیم و رتبه 1 رو برای خودمون کنیم. خب میدونیم که هر سایتی هم که رتبه 1 رو داشته باشه یعنی فروش بیشتر و درآمد بیشتر پس استراتژی سئو رو از یاد نبرید.

حالا سئوگاه برای استراتژی سئو چه کاری میکنه و چه کمکی میتونه به ما بکنه؟! 

استراتژی سئو

استراتژی سئو می خواهید ؟

اگر مایل هستید که از خدمات استراتژی سئو سایت seogah استفاده کنید، نیاز داریم که فرم زیر رو پر کنید تا ما بتونیم بررسی اولیه رو داشته باشیم و بعدش جلسه حضوری بزاریم که مفصل تر صحبت کنیم پس از همین جا شروع کن برای یادگیری SEO. برای انجام فرآیند خدمات سئو و مشاوره می توانید اطلاعات خود را برای ما بفرستید تا کارشناسان سئوگاه با شما تماس بگیرند و یا به صورت مستقیم با ما در تماس باشید.

اطلاعات خود را ثبت کنید

با ما در تماس باشید

شما می توانید به صورت مستقیم با مشاور خدمات سئو در تماس باشید و تمام سوالات و ابهامات خود را سوال نمایید.

استراتژی سئو شامل چه مواردی می شود ؟

سئوگاه برای چیدمان استراتژی سئو سایت، موارد زیادی را مد نظر قرار می دهد و در نهایت اقدام به تهیه و تقدیم استراتژی 6 ماهه می کند که با اجرای دقیق آن می توانید پیشرفت محسوسی را مشاهده نمایید. استراتژی یکی از مهمترین ارکان خدمات سئو در سئوگاه می باشد.

سئو داخلی سایت
On Page SEO

سئو داخلی مربوط به اقداماتی می باشد که در داخل سایت اتفاق میافتد و در استراتژی سئو ما مواردی در نظر گرفته می شود که برای پیشرفت شما الزامی می باشد.

 1. تحقیق کلمات کلید و تقدیم فایل اکسل
 2. بررسی دسته بندی و ارائه پیشنهادات جهت تغییرات
 3. بررسی سرعت سایت با ابزارهای GTmetrix , Google Lighthouse , Page Speed Index
 4. بررسی تمام ماژول های سرچ کنسول
 5. استراتژی لینک سازی داخلی
 6. تاتیل و متادیسکریپشن صفحات
 7. تایپوگرافی صفحات
 8. بررسی تگ های هدینگ و سئو تصاویر
 9. بررسی نسخه موبایل
 10. بررسی تجربه کاربری و واکنش گرای

سئو خارجی سایت
Off Page SEO

سئو خارجی  مربوط به اقداماتی می باشد که در خارج از سایت اتفاق میافتد و در استراتژی سئو ما مواردی در نظر گرفته میشود که برای پیشرفت شما الزامی می باشد.

 1. بررسی لینک سازی سایت از ابتدای تاسیس تاکنون
 2. تحقیق و بررسی لینک های شکسته سایت
 3. یافتن لینک های اسپم سایت
 4. بررسی لینک سازی خارجی رقبا و ارائه فایل های لینک آن ها
 5. ارائه پیشنهادات لازم برای لینک سازی
 6. ارائه برنامه لینک سازی و ثبت رپرتاژ
 7. آموزش سوشال سیگنال

سئو تکنیکال
Technical SEO

سئو تکنیکال مربوط به برنامه نویسی Front سایت می بایست که با html , css , js نوشته می شود که اغلب مشکلات مربوط به سرعت، تجربه کاربری و پرفرمنس سایت برای عدم بهینه سازی این بخش می باشد که در استراتژی سئو ما به صورت کامل به این موضوعات اشاره خواهد شد و گزارشات لازم جهت بهبود اوضاع سایت تقدیم تیم برنامه نویسی یا Developer تیم خواهد شد.

 1. بررسی پرفرمنس (Performance) صفحات
 2. بررسی FCP صفحات
 3. بررسی LCP صفحات
 4. بررسی CLS صفحت
 5. بررسی اسکیما کدهای لازم جهت بهبود سئو
 6. بررسی استفاده مناسب از تگ های HTML در داکیومنت صفحات
 7. بررسی و ارائه نکات لازم جهت اضافه کردن فایل Site Map و Robots.txt

استراتژی سئو همگام با چشم انداز شما

برای نگارش استراتژی بهینه سازی سایت مواردی را باید مورد نظر داشت که شاید کمتر مورد توجه قرار گیرد. در این مرحله با استفاده از اطلاعاتی که از جانب مدیریت به سئوگاه خواهد رسید سعی بر بهینه سازی روند تولید استراتژی خواهیم نمود. در این مرحله می بایست با بیان تمام نکات پیدا و پنهان شرکت، سئوگاه را کمک کنید.

1- اهداف و چشم انداز شرکت

افداف و چشم انداز شرکت به صورت مستقیم بروی مارکتینگ و چیدمان استراتژی کمک خواهد کرد و سئو سایت که یکی از ابزارهای معرفی شرکت به کاربران می باشد نیز می بایست به سمت اهداف و چشم انداز شرکت و مجموعه حرکت کند. پیروی سایت از اهداف شرکت به این معناست که دسته بندی سایت، چیدمان محصولات، نوع تولید محتوا، لینک سازی داخلی و … می بایست به صورتی انجام شود که راستای نتایجی باشد که از اهداف شرکت منعکس شده است.

2- بررسی نقاط قوت و ضعف

با بررسی نقاط قوت و ضعف شرکت می توانیم تمرکزمان را به روی نقاط قوت بالاتر ببریم و سعی در ارائه صفحاتی داشته باشیم که از نقاط قوت و یا پربازده می باشند.تمرکز و کسب رتبه در کلمات کلیدی که از نقاط قوت مارکتینگ محسوب می شود بسیار راندمان بالاتری خواهد داشت تا اینکه تمرکز و کسب رتبه بروی کلمات کلیدی باشد که در نقطه ضعف قرار داریم. 

3- تحلیل رقبا

تحلیل رقیبان همواره از قسمت های جدایی ناپذیر استراتژی سئو سایت می باشد زیرا ما در یک ماراتن حساس با رقبا خواهیم بود و مهم می باشد که رقیبان ما چگونه و با چه شدت اثری کار میکنند. در بسیاری از مواقع از نقاط قوت رقیبان ایده میگیریم و از نقاط ضعف آن ها به نفع خود استفاده خواهیم کرد. بررسی و آنالیز حرکات سئو و مارکتینگ رقیبان یکی از ارکان های ارائه استراتژی در سئوگاه می باشد.

4- تعریف KPI

با مشخص کردن KPI به صورت مرحله به مرحله، نتایج حاصل از اجرای استراتژی سئو را بررسی خواهیم کرد به گونه ایی که KPI های تعریف شده در راستای اهداف شرکت خواهند بود و مطمعنا به افزایش ورودی سایت منجر خواهد شد.

اجرای استراتژی چگونه است؟

استراتژی در یک فایل کامل و به صورت یکجا با توضیحات تکمیل جهت انجام و اجرا خدمت مشتریان گرامی ارائه خواهد شد و در صورتی که توانایی اجرای استراتژی سئو را نداشته باشید، تیم اجرای سئو seogah اقدام به قبول اجرای پروژه خواهد نمود.

در کنار اجرای پروژه می توانید آموزش سئو را نیز برای خود و کارمندان شرکت انتخاب نمایید تا بعد از زمان 6 ماهه پایان استراتژی نخست سئو در تیم درون شرکتی این اقدام انجام شود. در فرآیند آموزش سئو سعی می شود که فرد معرفی شده از سوی شرکت را با نیازهای روز دنیای سئو وفق داد تا آماده بهینه سازی سایت برای موتورجستجو گوگل شود.

نظرات شما در مورد سئوگاه

شاهسواری هستم مدیر مارکتینگ فروشگاه سازکالا حدود 15 ماه با اقای پوزشی در واحد سئو همکاری داشتیم جا داره از اخلاق حرفه ای و توانمندی و تخصصشون در واحد سئو تشکر کنم و همکاری با ایشون رو به همه دوستان پیشنهاد میکنم
آشنایی و همکاری من با سئوگاه و آقای پوزشی از ۴ سال پیش تاکنون هست و کماکان با یکدیگر همکاری حرفه ایی داریم. سئوگاه در بخش استراتژی سئو و اجرای پروژه با ما همکاری دارد و از این موضوع راضی هستیم. همکاری با آقای پوزشی و سئوگاه را پیشنهاد میکنم.
با استناد به تجربه‌ام میگم؛ «پیگیری کارها» یکی از مهم ترین چیزاییه که ما تو سئو بهش نیاز داریم و میتونم بگم بچه های تیم سئوگاه، نهایت پیگیری رو تو کار از خودشون نشون میدن و همینه که منو ترغیب میکنه همیشه باهاشون همکاری داشته باشم.

ذهن شما را می خوانیم ... !

سابقه سئوگاه در نگارش استراتژی سئو طولانی مدت می باشد و شما می توانید بخش نظرات مشتریان در این صفحه را مطالعه نموده و در صورت نیاز اقدام به برقراری تماس تلفنی با نفرات ذکر شده نمایید.

هزینه استراتژی سئو در 3 پنل طلایی، نقره ایی و برنزی تقسیم بندی می شود که پس از مصاحبه اولیه و تکمیل فرم درخواست استراتژی خدمتتان ارسال می گردد.

استراتژی طلایی به مدت زمان 6 ماه و همراه با اجرا و پشتیبانی و جلسات حضوری هفتگی می باشد.

استراتژی نقره ایی به مدت زمان 6 ماه با پشتیبانی و جلسات ماهیانه و بدون اجرا سئو می باشد.

استراتژی برنزی به مدت 6 ماه با پشتیبانی و بدون جلسات حضوری و اجرا سئو می باشد.

سایر خدمات سئوگاه

سئوگاه علاوه به استراتژی سئو اقدام به انجام سایر خدمات نیز می کند که شما می توانید علاوه بر انتخاب استراتژی، خدمات دیگری از جمله اجرای استراتژی را انتخاب نمایید. خدمات دیگر ما به شرح زیر می باشد.

اجرای سئو

سئوگاه با تکیه بر تجربه و دانش خود در راستای انجام پروژه SEO آماده همکاری می باشد. تیم سئوگاه متشکل از نیروهای سئو، تولید محتوا، طراح رابط کاربری، پشتیبان وردپرس می باشد که در صورت کمبود نیرو و نیاز کارفرما جای هیچگونه نگرانی نمی باشد و به صورت پکیجی و با عقد قرار داد اقدام به همکاری خواهیم نمود.

آموزش سئو

اگر به دنبال این هستی که اجرای سئو سات را خودتان به عهده بگیرید و یا علاقه مند به آموزش سئو هستید، همین حالا دست به کار شوید و از خدمات آموزش سئو استفاده کنید. آموزش به صورت مقدماتی رایگان می باشد که می توانید از مقالات سئوگاه استفاده کنید و برای آموزش های پیشرفته و تجربه محور می بایست از خدمات ما استفاده نمایید.

مشاوره سئو

اگر متخصص سئو هستید و یا صاحب کسب و کاری هستید که نیاز به مشاوره و همفکری برای رشد دارید، می توانید از خدمات مشاوره سئو سئوگاه استفاده کنید. مشاوره برای بخش های مختلف از جمله سئو داخلی، سئو خارجی و سئو تکنیکال می باشد. مشاوره سئو باعث افزایش آگاهی از وضعیت سایت خواهد شد.